Porady prawne online – sukces i wygoda.

Często w zabieganej, przepełnionej obowiązkami rzeczywistości, nie mamy zbyt wiele czasu nawet na to, aby dobrze zająć się pokonaniem pojawiających się na naszej drodze przeszkód prawnych. Dlatego wychodzimy naszym klientom na pomoc, wprowadzając do swoich usług porady prawne online, z których skorzystać może każdy, kto posiada dostęp do Internetu.
Celem internetowej porady prawnej jest profesjonalne, a także szczegółowe objaśnienie klientowi wszelkich niejasności w zrozumiały, klarowny sposób. Wystarczy drogą mailową przesłać dokładny opis sprawy oraz załączniki z niezbędną dokumentacją, a wszystkie informacje o sprawie i drogach jej rozwiązania, otrzymają Państwo internetowo, nie ruszając się z domu.

Nasze rozwiązanie jest szybkie, proste i komfortowe, a każda porada prawna online, której udzielamy jest rzetelna, kompleksowa i poparta wieloletnim doświadczeniem. Korzystając z naszych usług, oszczędzacie Państwo czas, którego wymagałaby identyczna porada prawna, jednak
w wersji stacjonarnej.

Porady prawne przez internet to dla nas przede wszystkim możliwość szerzenia świadomości prawnej w osobach, które nie mają szansy zdobyć niezbędnej wiedzy w innej formie.

Zapewniamy staranność, konsekwencję w działaniu, sprawną realizację oraz przede wszystkim dyskrecję, niezbędną w przypadku czynności prawnych. Działamy w duchu najwyższego profesjonalizmu oraz potrzeby dążenia do sprawiedliwości.

ZNAJDŹ SWOJĄ ODPOWIEDŹ:

1
    Jak uzyskać dostęp do porady prawnej online oraz własnego prawnika?
Wystarczy zadać pytanie, poprosić o zaopiniowanie lub napisanie umowy, czy zlecić przygotowanie pisma procesowego takiego jak pozew, skarga o wznowienie postępowania, wezwanie do zapłaty itp. Jedyne, co musisz zrobić, aby uzyskać profesjonalną poradę prawną przez interner, to opisać w ramce formularza (pytanie do prawnika, tworzenie umów, przygotowywanie pism procesowych), swój problem oraz załączyć niezbędne dokumenty, które pomogą nam zapewnić Wam profesjonalne porady prawne najwyższej próby.
2
    Jak przebiega proces porady prawnej i odpowiedzi na pytanie?
Po wysłaniu zapytania lub zlecenia, nasz prawnik niezwłocznie prześle na podany przez Ciebie adres e-mail czas potrzebny na udzielenie satysfakcjonującej Cię odpowiedzi lub przygotowania umowy, czy też pisma procesowego. Możesz zostać poproszony o udzielenie dodatkowych informacji lub sprecyzowanie pytania. W odpowiedzi znajdziesz również koszt usługi prawnej, oraz link który pokieruje Cię przez procedurę płatności. Od momentu dokonania płatności mamy 24 godziny na udzielenie pomocy, której oczekujesz.
3
    Ile kosztuje porada prawna przez internet?
Pomoc możesz uzyskać już za jedyne 29.99. Jednakże koszt porady prawnej online i innych usług uzależniony jest od stopnia trudności i czasu potrzebnego na przygotowanie odpowiedzi.
4
    Jak mogę zapłacić za poradę prawną?
W e-mailu w którym znajdziesz koszt udzielenia porady prawnej, zamieszczamy link kierujący Cię do portalu dotpay. Przyjazny interface przeprowadzi Cię przez procedurę płatności. W 24 godzin od zapłaty porada prawna zostanie przesłana Twój adres e-mail w formie gotowej umowy, pisma procesowego lub odpowiedźi na pytanie.
5
    Czy odpowiadamy na pytania z każdej dziedziny prawa?
Dzięki szerokiemu zespołowi prawników odpowiemy na każdy rodzaj pytania prawnego. Przygotujemy dla Ciebie pisma procesowe związane z prawem rodzinnym, spadkowym, cywilnym, gospodarczym, administracyjnym. Napiszemy dla Ciebie pozwy o zapłatę, zadośćuczynienie o wydanie rzeczy. Zaprojektujemy umowy najmu sprzedaży, darowizny, pożyczki, a to Tylko część pomocy prawnej, którą możemy Tobie zaoferować!

- LUB NAPISZ DO NAS -