1
Co nas wyróżnia?
iPrawnicy świadczą swoją pomoc przy wykorzystaniu internetu. Dlatego nasza pomoc prawna dociera do Ciebie znacznie szybciej niż w przypadku korzystania z usług tradycyjnej kancelarii. Dzięki takiej formie pomocy prawnej zaoszczędzicie czas i pieniądze! Innowacyjności pozwala iPrawnikom świadczyć usługi, w bardzo konkurencyjnych cenach, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości i fachowości pomocy.
2
Kim jesteśmy?
iPrawnicy to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi prawne w całej Polsce. Za pośrednictwem internetu pomagamy i docieramy do większości polskich domów. Codziennie pomagamy w rozwiązywaniu ważnych, niejednokrotnie spędzających sen z powiek problemów.
3
Nasza misja.
Chcemy nieustanie zwiększać świadomość prawną naszych klientów. Prowadząc bloga oraz oferując nasze usługi w konkurencyjnych cenach, iPrawnicy jako cel stawiają sobie dotarcie do jak największej liczby osób potrzebujących pomocy prawnej. W wielu przypadkach osoby, które są poszkodowane nie dochodzą swoich praw, ponieważ wydaje im się, że w starciu z pracodawcą czy międzynarodową korporacją nie mają szans. Chcemy to zmienić! Ponieważ każdy jest równy w obliczu prawa.
4
W czym jesteśmy najlepsi?
Postanowiliśmy stworzyć zespół, który będzie mógł świadczyć profesjonalną pomoc prawną w każdej dziedzinie prawa, poczynając od prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego, kończąc na prawie karnym. Staramy się, aby państwa pytania trafiały do najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie! Dlatego iPrawnicy dysponują szerokim wachlarzem prawników specjalizujących się w prawie rodzinnym, spadkowym, gospodarczym, budowlanym, administracyjnym, karnym….

Jesteś ambitnym prawnikiem i chcesz zostać jednym z nas?

Aplikuj